Homepage Osoby potrzebujące opieki Logowanie Kontakt

Praca opiekunki od zaraz!

Praca opiekunki od zaraz!

Mnóstwo ofert w jednym miejscu dla chętnych do pracy w Niemczech, Holandii, Anglii, Szwajcarii. Praca opiekuna jest opłacalna, zwłaszcza jeśli wykonuje ją się poza granicami własnego kraju. To ciężka i trudna praca ale bardzo dobrze płatna.

Pamiętaj, pracując poza granicami kraju masz możliwość LEGALNEGO zarobku, nie daj się oszukać Agencjom Pracy, które wyzyskują swoich pracowników opiekujących się seniorami.

Odkąd w Niemczech wprowadzono najniższą krajową 8,50 euro, nastąpił wzrost liczby nielegalnych Agencji Pracy oraz ilość osób pracująca na czarno jako opiekunowie osób starszych. Pamiętaj to uczciwa praca i w pełni zasługujesz na swój zarobek. Pracując za pośrednictwem naszej firmy, nie musisz martwić się o NIC.

We wszystkim pomagamy, zarówno jesteśmy dostępni w biurach stacjonarnych na terenie Niemiec, ale także chętnie udzielamy odpowiedzi drogą e-mailową.

Istnieje możliwość pracy opiekunki osoby w starszej, która będzie pracować na podstawie własnej działalności gospodarczej w Niemczech. Nasza firma pomoże Ci w dopełnieniu wszelkich formalności w urzędach co więcej, tylko od nas dostaniesz wizytówki oraz pieczątkę firmową, a także otrzymasz kartę telefoniczną LEBARA, która umożliwi wykonywanie połączeń do Polski bez żadnych problemów. To prosta i intuicyjna obsługa nawet dla osoby starszej.

Opiekunki pracujące w Niemczech często muszą zbierać dowody, na to że Agencje Pracy je oszukują, to ważne, ponieważ można odzyskać swoje zaległe wynagrodzenie 2 lata wstecz, można w ten sposób prowadzić roszczenia do odzyskania pieniędzy, które należą się właśnie Tobie. Nie daj się nabrać na nieuczciwe praktyki Agencji Pracy, które dorabiają się nieuczciwie na Twojej pracy  w Niemczech.

Nasza firma gwarantuje BEZPŁATNA rejestracje i nie pobieramy żadnego wpisowego.

Praca w Niemczech, Praca w Anglii, Praca w Holandii, Praca w Austrii i wiele innych krajów UE, dzięki naszej firmie masz dostęp do tysiąca ofert pracy dla opiekunów, które są sprawdzone. Problematyczne w dzisiejszych czasach jest jedynie płaca minimalna – 8,50 euro (tzw. Mindestlohn). Został potwierdzony przypadek opiekuna z Swiss, oraz wywalczenie wysokiego odszkodowania. Takie odszkodowanie prawdopodobnie należy się również Tobie.

Każda opiekunka pracująca za pośrednictwem Agencji powinna zarabiać 8,50 euro za godzinę. Dodatkowo powinny być liczone godziny, które opiekun spędza w święta, dodatkowe dni, w które powinien mieć wolne.

Jeśli uważasz, że za mało zarabiasz, zgłoś się i odzyskaj swoje pieniądze !


Copyright © caresenior24.de 2015. All rights reserved.