Homepage Osoby potrzebujące opieki Logowanie Kontakt

Możesz pracować jako opiekunka?

Możesz pracować jako opiekunka, w różnych krajach Europejskich !

To bardzo proste wystarczy dokonać BEZPŁATNEJ rejestracji i mieć możliwość korzystania z ofert, dostępnych niemalże z wszystkich krajów UE.

Praca opiekunki to niewątpliwie wymagające zadanie, nie każdy potrafi temu sprostać, wybór zależy właśnie od Ciebie, dzięki nam masz możliwość wyboru rodziny dla, której będziesz pracować. Zapewniamy dopełnienie wszystkich formalności, aby Twoja praca była w pełni LEGALNA

 

Czy wesz, że…

Większość Agencji pracy oszukuje własnych pracowników, nie wypłacając im najniższej płacy minimalnej – 8,50 Euro za godzinę. Warto  o tym, wiedzieć i zbierać wszelkie dokumenty potwierdzające oszustwa Agencji Pracy.

 

Tylko nasz portal gwarantuje:

- możliwość korzystania z setek ofert w jednym miejscu

- 100% legalne zatrudnienie w Niemczech i innych krajach UE

- sprawdzone oferty dla opiekunek

- prywatne oferty pracy od rodzin potrzebujących opieki dla seniorów

 

Wszystkie działania podejmowane podczas współpracy z nami są LEGALNE

Istnieje możliwość pracy na zasadzie prowadzenia własnej działalności, dzięki temu jesteś w stanie zarabiać więcej i nie masz problemu z narażeniem się na nielegalne praktyki Agencji Pracy. Nasza firma udzieli Ci szczegółowych instrukcji jak tego dokonać i dzięki nam otrzymasz wizytówki i pieczątkę firmową oraz kartę do telefonu komórkowego sieci LEBARA, która pozwoli na wykonywanie połączeń do Polski bez żadnych ograniczeń.

Tworzymy dla Ciebie:

- doskonałe warunki pracy opiekuna osoby starszej w Niemczech, Anglii, Holandii, Szwajcarii i wielu innych

- pomagamy przy wypełnieniu wszystkich formalności

- sprawdzamy domy, do których wysyłamy opiekunki osób starszych

 

Wiesz, że dobrze podpisana umowa z uczciwą Firmą, zapewnia bezpieczny LEGALNY pobyt w Niemczech i w innych krajach Unii Europejskiej. To dzięki nam w jednym miejscu masz dostępne mnóstwo ofert z różnych krajów UE. Oferty są rzetelnie sprawdzane przez pracowników naszej firmy, ponadto mamy biura stacjonarne w Niemczech, co czyni nas jeszcze bardziej wiarygodnymi. Gwarantujemy naszą pomoc na każdym etapie zawierania umów na stanowisko opiekuna osoby starszej w Niemczech i innych krajach UE.

 

 

Pamiętaj o minimalnej stawce krajowej – 8,5 euro na godzinę. Należy regularnie sprawdzać, czy otrzymujemy pieniądze, które nam się należą. Za opiekę nad osobą starszą w święta niedziele i dni extra powinniśmy otrzymać dodatkową wypłatę, chyba że opiekunka jest zatrudniona do osoby starszej na zasadzie 24h/ dobę.


Copyright © caresenior24.de 2015. All rights reserved.