Homepage Osoby potrzebujące opieki Logowanie Kontakt

Praca w Niemczech od zaraz!

Praca w Niemczech od zaraz! Poszukiwani opiekunowie osób starszych !

Dzięki nam dokonasz BEZPŁATNEJ rejestracji w Internecie i będziesz mieć dostęp do mnóstwa ofert pracy jako opiekunka w Niemczech i wielu innych krajach: Anglia, Austria, Holandia, Szwajcaria itp.

Jeśli chcesz zarabiać więcej, to proste !

Pracuj na podstawie założenia własnej działalności gospodarczej, to pozwoli Ci na większe zarobki, pracę bez problemów. Jeśli obawiasz się formalności, nie martw się tym pomożemy Ci uzupełnić wszystkie potrzebne dokumenty do zarejestrowania działalności w niemieckim Urzędzie. Dodatkowo zostaniesz zaopatrzony w pieczątkę, a także wizytówki, otrzymasz również dodatkowo kartę LEBARA, która umożliwi Ci swobodne wykonywanie połączeń do Polski. Dzięki temu będziesz mogła oferty pracy wyszukiwać samodzielnie i podejmować zatrudnienie u osób, które Ty wybierzesz !

Uwaga na nieuczciwe Agencje Pracy!

Odkąd w Niemczech obowiązuje minimalna stawka 8,50 euro za godzinę pracy, spotyka się coraz więcej Agencji, które z pozoru zatrudniają LEGALNIE, niestety większość z nich oszukuje własnych pracowników i nie wypłaca im należnych pieniędzy bogacąc się ich kosztem. Walcz o swoje ! Nie daj się oszukać. To pieniądze, które uczciwie ciężką pracą zarobiłaś.

Opiekunki pracujące w Niemczech powinny zbierać wszelkie dokumenty pokazujące, że są oszukiwane przez Agencje Pracy, mogą odzyskać swoje pieniądze  - może to nawet być okres 2 lat wstecz.

Nasza firma oferuje BEZPŁATNĄ rejestracje  i ewentualną pomoc.

Tylko my:

- pomożemy w założeniu działalności gospodarczej

- dopełnimy wszelkich formalności w urzędach

- zajmujemy się wystawianiem rachunków dla rodzin

- jest możliwe przesłanie dokumentów w wersji elektronicznej

Wiele Agencji Pracy oszukuje własnych pracowników, nie wypłacając im najniższej płacy minimalnej – 8,50 EURO za godzinę.

Czy wesz, że…

 

Tylko nasz portal gwarantuje:

- możliwość korzystania z setek ofert w jednym miejscu

- 100% legalne zatrudnienie w Niemczech i innych krajach UE

- sprawdzone oferty dla opiekunek

- prywatne oferty pracy od rodzin potrzebujących opieki dla seniorów

 

 

Pamiętaj o minimalnej stawce krajowej – 8,5 euro na godzinę. Należy regularnie sprawdzać, czy otrzymujesz pieniądze, które Ci się należą. Za opiekę nad osobą starszą w święta niedziele i dni extra powinniśmy otrzymać dodatkową wypłatę, chyba że opiekunka jest zatrudniona do osoby starszej na zasadzie 24h/ dobę.

 


Copyright © caresenior24.de 2015. All rights reserved.