Homepage Osoby potrzebujące opieki Logowanie Kontakt

OPIEKUNKA praca w Niemczech

OPIEKUNKA praca w Niemczech – tylko LEGALNIE !

Z naszą firmą to możliwe, umożliwiamy naszym opiekunkom osób starszych BEZPŁATNĄ rejestrację w naszym portalu oraz wybór ofert z tysięcy różnych dostępnych nie tylko na terenie NIEMIEC, ale też innych krajów Europy:

-Anglia

-Austria

-Holandia

-Szwajcaria

Nie daj się oszukać!

Wiele Agencji Pracy z pozoru działa LEGALNIE, jednak po przyjeździe i po otrzymaniu pierwszej wypłaty wszystko staje się jasne, daliśmy się oszukać Agencji, która się dodatkowo na nas dorabia! Pracując przez Agencję Pracy należy Ci się 8,5euro za godzinę.

Aby walczyć z nieuczciwymi praktykami należy zbierać dowody. Mogą to być godziny pracy, spędzone przy seniorze, dodatkowo nocne czuwania, bądź w sytuacji nagłej choroby opieka 24 h. Należy również dokumentować prace wykonywane dodatkowo dla osoby starszej, które nie należą do naszych obowiązków zapisanych w umowie na opiekę seniora w Niemczech.

Jeśli czujesz, że za mało zarabiasz zgłoś się do nas!

Chętnie pomożemy rozwiązać wszelkie problemy związane szczególne z nielegalnym zatrudnieniem. Jeśli wiesz, że zarabiasz za mało i Agencja za pośrednictwem której pracujesz Cię oszukuje, zbieraj dowody i wystąp o uregulowanie Twoich zaległych płatności.

Nowe prawo gwarantuje Ci możliwość dochodzenia roszczeń wypłaty do dwóch lat wstecz! To świetna możliwość dla Ciebie, aby odzyskać SWOJE pieniądze. Takie odszkodowanie należy się prawdopodobnie każdej innej opiekunce, może również Tobie. Opiekunka pracująca 8h dziennie wraz z dodatkami za dyżury nocne, święta i pełną dyspozycyjność powinny zarabiać uczciwie.

Dbamy właśnie o Ciebie, po to, aby zapewnić Ci bezpieczną pracę opiekuna osoby starszej poza granicami kraju. Pamiętaj, że należy Ci się 8,5 Euro za godzinę pracy. W Niemczech istnieje możliwość wszczęcia postępowania do 2 lat wstecz, a pracownicy mogą żądać zwrotu należących im się pieniędzy.

Chcesz pracować w pełni LEGALNIE, zgłoś się do nas, pomożemy Ci otworzyć własną działalność i nie będziesz się martwić ewentualnymi firmami, które oszukują ludzi. Pracuj sama dla siebie

Dzięki nam:

-więcej zarabiasz

- jesteś niezależna

- korzystasz z możliwości wyszukiwania ofert pracy

- Sama decydujesz o tym, dla kogo będziesz pracować

Tylko my:

- pomożemy założyć Ci własną działalność gospodarczą

- pomożemy w wypełnieniu dokumentów potrzebnych do niemieckich urzędów

- zajmujemy się wystawieniem rachunków dla rodzin


Copyright © caresenior24.de 2015. All rights reserved.