Homepage Osoby potrzebujące opieki Logowanie Kontakt

Opiekun osoby starszej

Opiekun osoby starszej – praca w Niemczech od zaraz!

 

Praca opiekuna osoby starszej to niewątpliwie zajęcie dla osób, które lubią pomagać innym oraz mają wysoką zdolność odczuwania uczuć i emocji. Jeśli interesuje Cię właśnie taka praca to bardzo dobrze trafiłeś. REJESTRACJA na naszym portalu jest bezpłatna, a zaraz po jej dokonaniu możesz szybko i łatwo nawiązać kontakt z rodziną, dla której chcesz pracować jako opiekun osoby starszej w Niemczech.

 

Dzięki naszej firmie będą Państwo mieli:

- możliwość swobodnego wyboru najlepszej oferty

- 100% legalna praca, bez żadnych zawiłych kruczków

- działamy od lat, można nas łatwo znaleźć

- kontakt z nami, internetowy, ale również stacjonarny – posiadamy swoje filie w całych Niemczech

- możliwość korzystania z tysięcy ofert pracy z całej Europy

 

Zarobki 2000-3000 euro? – Tak pracując z nami to możliwe

 

Jako uczciwa firma, gwarantujemy naszym pracownikom w pełni LEGALNY zarobek, na dzień dzisiejszy wynosi on 8,5 euro za godzinę pracy. Jeśli przekonują Państwa takie warunki pracy jesteśmy do Państwa dyspozycji. Opiekunka osoby starszej sama podejmuje decyzje z jaką rodziną chce podjąć współpracę.

 

Ciągłe zmiany wprowadzane w niemieckim prawie, daje duże pole manewru opiekunkom seniorów, które natknęły się na nieuczciwe Agencje Pracy. Prawo niemieckie gwarantuje obywatelom oraz wszystkim opiekunkom, którzy pochodzą z różnych części Europy prawo do wynagrodzenia 8,5 euro za godzinę swojej uczciwej pracy. Praca opiekuna osoby starszej wiąże się z wieloma poświęceniami, takimi jak:

- praca 24 h na dobę

- czuwanie przy seniorze, kiedy tego wymaga

- stała dyspozycyjność opiekuna

- praca w dni wolne oraz święta

 

To przestroga dla wszystkich opiekunek, które dopiero rozpoczynają pracę oraz dla tych, które pracują. Należy zapisywać i gromadzić wszystkie dane dotyczące godzinom dodatkowym, usługom, które nie wchodzą w skład Państwa obowiązków. Należy zbierać dowody, tak aby w momencie uzyskiwania za niskiego zarobku mogły wystąpić na drogę sądową o odzyskanie swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Istnieje możliwość uzyskania odszkodowania  !

 

Ostatnio głośno było o przypadku opiekunki seniora ze Szwajcarii, która dostała prawie 60 tys. zł odszkodowania, po długim procesie, w którym sąd nakazał Agencji Pracy wyrównanie wszelkich zaległości w wypłatach. Agencja NIELEGALNIE dorabiała się na swoim pracowniku – opiekunce osób starszych pracującej w Szwajcarii. Proszę mieć na uwadze swoje zarobki, jeśli wydają Ci się za niskie walcz o nie godnie! Dobrą podstawą do ich odzyskania są niezbite DOWODY !!


Copyright © caresenior24.de 2015. All rights reserved.