Homepage Osoby potrzebujące opieki Logowanie Kontakt

Opiekuna osoby starszej w Niemczech

Jeśli tu jesteś, to oznacza, że poszukujesz pracy w charakterze opiekuna osoby starszej w Niemczech, lub innych krajach Europy:

- Austria

- Holandia

- Szwajcaria

- wiele innych

 

To praca tylko dla wybitnie silnych jednostek, trzeba być bardzo empatycznym oraz pomocnym dla seniora w jego codziennym życiu. Praca opiekuna jest ciężka, ale daje wiele radości osobom starszym, którymi się opiekujemy, ale także dla samych pracowników, którzy otrzymują godne wynagrodzenie i dzięki temu mogą spokojnie żyć oraz spełniać część swoich marzeń.

 

Dzięki współpracy z naszym portalem mają Państwo pewność propozycji w pełni LEGALNEGO zatrudnienia w Niemczech oraz innych krajach UE. Najważniejsze w naszej firmie jest jakość świadczonych usług oraz wysoki standard.

 

Nasz portal:

- bezpłatna REJESTRACJA

- sprawdzone oferty pracy jako opiekun osoby starszej

- oferty osób prywatnych

- oferty z jednostek zajmujących się pomocą osób starszych

 

Współpracując z nami:

- bardzo dobre warunki pracy

- praca z osobami starszymi

- praca również dla mężczyzn jako opiekun osoby starszej

- pomoc na każdym etapie zarówno przed podpisaniem umowy jak i po jej zakończeniu

- masz możliwość zgłosić się do nas w biurze stacjonarnym

 

 

Nowy przymus wprowadzony przez rząd Angeli Merkel nakłada minimalny zarobek dla osób, które pracują jako opiekunowie osób starszych w Niemczech – 8,50 euro za godzinę pracy. Prawo to dotyczy również opiekunek pochodzących z krajów Europy wschodniej. Sprawdzaj na bieżąco swoją sytuację finansową oraz własne wynagrodzenie – opiekuna sprawującego opiekę nad osobą starszą w Niemczech. Nie daj się oszukiwać nieuczciwym Agencjom Pracy, które się na Tobie dorabiają. Minimalna stawka wprowadziła spore zamieszanie, również dla Agencji, które szukając dodatkowych pieniędzy zatrudniają opiekunki NIELEGALNIE lub nie wypłacają im należnych pieniędzy – 8,5 euro za godzinę.

 

Pamiętaj!

Pracując jak opiekun osoby starszej w Niemczech należy Ci się wypłata podstawowa za 8 h pracy dziennie oraz wypłata dodatkowa za:

- dyspozycyjność w nocy

- dodatkowe świadczenia, które nie wchodzą w skład codziennych obowiązków

- niedziele i święta

- dni, kiedy senior jest chory i należy przy nim czuwać 24h na dobę

 

Zachęcamy oraz gorąco namawiamy do zbierania dowodów swojej pracy nadprogramowej ! Aby w razie zaistniałej sytuacji mieć potrzebne dokumenty dzięki, którym będzie można ubiegać się o zwrot uczciwie zarobionych pieniędzy.  


Copyright © caresenior24.de 2015. All rights reserved.