Homepage Osoby potrzebujące opieki Logowanie Kontakt

Najlepsze oferty z całej Europy!


Dlaczego właśnie my?

Pracując z Profi-Jobs24.pl jako opiekun osoby starszej, nie musisz się niczym martwić. Motto naszej firmy brzmi: “Nie ma problemów, których nie jesteśmy w stanie rozwiązać”. To z naszą firmą poczujesz się bezpiecznie i komfortowo pomimo tego, iż nie będziesz pracował w swoim ojczystym kraju.

Rejestracja w serwisie jest zupełnie za darmo, cechą charakterystyczną, która wyróżnia nas na tle innych Agencji jako nieliczni posiadamy biura stacjonarne na terenie Niemiec. Dzięki temu portalowi umożliwiamy Ci bezpośrednią umowę z rodziną dzięki czemu możesz zarobić dużo więcej.

Dzięki nam:

 

- tworzysz swój profil w serwisie, dzięki czemu rodziny będą mogły wysyłać Ci swoje oferty

- Sama dokonujesz wyboru rodziny dla, której chcesz pracować – bez zbędnych rozczarowań i zniechęcenia

- sama określasz za ile pracujesz – bez udziału pośredników, agencji

- sama decydujesz o tym jak długo chcesz pracować dla rodziny


 

Warto nam zaufać, ponieważ..

- oferujemy możliwość dodania darmowego ogłoszenia w poszukiwaniu pracy na największym portalu europejskim

- Twoje ogłoszenie ukaże się w 11 krajach, to TY decydujesz, która oferta jest najbardziej interesująca

- Nie jesteśmy pośrednikiem, agencją pracy, ani pracodawcą

- otrzymujesz dużo większe wynagrodzenie za trudną pracę, ponieważ zatrudniasz się na własną rękę podpisując umowę bezpośrednio z rodziną

 

ZAREJESTRUJ się TU i TERAZ – powoli Ci to na samodzielne decyzje odnośnie Twojego zatrudnienia w największym portalu Unii Europejskiej.

 

 

 

Wybór odpowiedniego pracodawcy jest warunkiem udanego wyjazdu, dlatego należy dobrze przejrzeć oferty i zapoznać się ze szczegółowymi opisami i kwestiami. Jeśli rodzina pozyskała zaufanie opiekunki to bardzo często decydują się na ponowne jej zatrudnienie.

Ile zarobię? Czy mi się to opłaci?

Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od czynników takich jak:

- doświadczenie w opiece nad osobą starszą, niepełnosprawną

- poziom znajomość języka (nawet w stopniu podstawowym) ma wpływ na wynagrodzenie

Rodziny wynajmujące opiekunów w Niemczech często płacą ok 1600 euro, a w niektórych przypadkach nawet powyżej 2200 euro. Pomijając zbędnych pośredników to właśnie TY możesz zarobić takie pieniądze sprawując opiekę nad seniorem. O wszystkim decydujesz sama.

Zarejestruj się i SAMA wychwyć rodzinę oferującą najlepszą stawkę za pracę!

 

Co zrobić - instrukcja postępowania na portalu

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy – odpowiedz na pytania zgodnie z prawdą, a w szczególności na te dotyczące poziomu znajomości języka.

Pamiętaj !!!! Zawsze pisz prawdę, nawet jeśli poziom Twojego języka jest słaby, albo żaden. Poza tym wszystko wyjdzie na jak podczas rozmowy z rodziną, a wtedy wyjdziesz jeszcze na oszusta i krętacza, co wykluczy Cię automatycznie z podjęcia pracy.

  1. Pamiętaj, że rodziny, które szukają osób do opieki nad swoimi członkami rodziny, zdają sobie doskonale sprawę z tego, że dobra znajomość języka kosztuje dużo więcej, dlatego też jedni wolą taniej i w cale nie zależy im na osobach komunikatywnych.

Pisząc prawdę pozbawiasz się zbędnych rozczarowań !


Opiekun osoby starszej to ktoś, kto zawodowo zajmuje się osobą w podeszłym wieku i pomaga jej w radzeniu sobie z codziennymi rutynowymi czynnościami. To nie tylko znajomość języka obcego, ale także doświadczenie w opiece nad osobą niepełnosprawną, starszą, bądź obłożnie chorą.

 

 

Dodaj zdjęcie!

Zwiększ swoje szanse na szybką odpowiedź od rodzin!

 

  • Ogłoszenia ze zdjęciem otrzymują ok. 75% więcej ofert opieki.

  • Ogłoszenia BEZ zdjęcia są wyświetlane na samym końcu.

Staraj odpisywać się na każdą ofertę, nawet jeśli oferta nie jest zadowalająca. Każdy lubi otrzymywać jasną klarowną odpowiedź. Ponadto w przypadku osób o małej znajomości języka może to być dodatkowym treningiem. Jeśli jesteś już zajęta jako opiekunka, również poinformuj o tym fakcie. Istnieje możliwość usunięcia profilu opiekunki w przypadku gdy znalazłaś już rodzinę zamierzasz pracować z nią dłużej, lub jeśli z innych względów zrezygnowałaś z tego typu pracy.

 

 

Komunikuj się po niemiecku

Jeśli zgłasza się do Ciebie niemiecka rodzina postaraj odpisać się po niemiecku. Osoby, z którymi będziesz pracować muszą Cię rozumieć i oczywiście musi to działać w drugą stronę.

 

Nie potrafisz??

Jeśli tylko masz dostęp do komputera i Internetu to potrafisz! W Google jest możliwość bezpłatnego tłumaczenia. A na pewno lepiej postarać się zrozumieć rodzinę, niż rozłożyć ręce i powiedzieć: nie rozumiem… Widocznie to nie dla mnie!

 

Pamiętaj ! Dla chcącego nic trudnego – Rodzina na pewno doceni fakt odpisywania przez opiekunkę w ich ojczystym języku.

 


Copyright © caresenior24.de 2015. All rights reserved.